Ligue 1

Vodeći PSG povećao prednost

Dan prije u derbiju kola Lyon je na svojem terenu svladao Monaco 3:2 pa sada vodeći Paris Saint Germain ima šest bodova više od drugog Monaca
Sport / Nogomet | 14. 10. 2017. u 22:57 Bljesak.info

U 9. kolu francuskog nogometnog prvenstva Paris Saint Germain je u gostima protiv slabašnog Dijona slavio 2:1, a junak Parižana bio je branič Thomas Meunier koji je postigao oba gola, prvi u 71. minuti, a pobjednički u sudačkoj nadoknadi (90+3).

Dan prije, u derbiju Lyon je na svojem terenu svladao prvaka Monaco 3:2 golom Nabila Fekira iz slobodnog udarca u petoj minuti sučeve nadoknade.

Veliki dio krivice za taj pogodak ide i na hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića kojemu je lopta upućena s 25 metara ušla u njegov kut.

Lyon je vodio i 1:0 i 2:1 preko Mariana (11) i Fekira (23), a Monaco je uspijevao izjednačiti golovima Lopesa (17) i Traorea (34). No, nakon trećeg gola Lyona više nije bilo vremena za novi povratak.