La Liga

Valenciji bodovi protiv Las Palmasa, Villarreal slavio kod Mallorce

Valencia je na svojoj Mestalli u dvoboju 2. kola Primere svladala Las Palmas s 1-0, a jedini pogodak postigao je Pepelu. Uspješan je bio i Villarreal na gostovanju kod Mallorce.
Sport / Nogomet | 19. 08. 2023. u 00:15 Bljesak.info

Nogometaši Valencije prva su momčad koja je u novoj sezoni španjolske La Lige došla do druge pobjede svladavši na svojoj Mestalli u dvoboju 2. kola Las Palmas s 1-0.

Jedini pogodak na utakmici postignut je iz kaznenog udarca dosuđenog na intervenciju VAR-a, a stijelac je u 74. minuti bio Pepelu.

Najzanimljiviji detalji OVDJE

Valencia je sa šest bodova na vrhu ljestvice, dok je Las Palmas s jednim bodom ostao na 13. poziciji.

U petak je minimalnu pobjedu ostvario i Villarreal na gostovanju kod Mallorce. Gerard Moreno je bio strijelac jedinog pogotka u 62. minuti, piše Hina.

U subotu će kolo biti nastavljeno utakmicama Real Sociedad - Celta Vigo (17 sati), Almeria - Real Madrid (19.30) i Osasuna - Athletic Bilbao (21.30).

U nedjelju će igrati Girona - Getafe (19.00), Barcelona - Cadiz (19.30) i Betis - Atletico Madrid (21.30), a u ponedjeljak su na rasporedu dvoboji Alaves - Sevilla (19.00) i Granada - Rayo Vallecano (21.30).