Protiv Francuske za odlazak na Euro

VIDEOI Juniori savladali i Azerbejdžan

U ovom trenutku Francuska i BiH imaju po šest bodova, s tim da su Francuzi uspjeli doći do bolje gol razlike +12, dok BiH ima +5, pa se na Europsko prvenstvo može plasirati samo u slučaju pobjede u direktnom okršaju.
Sport / Nogomet | 24. 03. 2023. u 09:03 Bljesak.info

Juniorska futsal reprezentacija BiH je ostvarila i drugu pobjedu na kvalifikacijskom turniru koji se u SD Pecara ovih dana. Nakon Grčke, savladali su Azerbejdžan, pa će u subotu igrati protiv Francuske za odlazak na Europsko prvenstvo s obzirom na to da ove dvije selekcije imaju maksimalan učinak nakon dva odigrana kola. Ovaj put je za razliku od prve utakmice, juniorska reprezentacija BiH stigla do dva gola prednosti već u prvom poluvremenu.

Prvi gol je došao u 13. minuti nakon kornera i ubacivanja Vedada Subašića, Slaven Ristić se upisao u strijelce. U samom finišu prvog dijela grešku golmana Azerbejdžana je kaznio Mario Kolobarić, ovaj put je asistent bio Anel Sprečo. Pitanje pobjednika je odlučeno u 31. minuti nakon gola Srđana Ćatića. Nakon toga je izbornik Krezo pokušao s igračem više u polju, želja je bila ostvariti što uvjerljiviju pobjedu, ali je bilo premalo vremena. Azerbejdžan je preko Handamilla postigao gol, dok je konačnih 4:1 postavio Alem Kadić.