Bespotreban potez

VIDEO | Xhaku optužili da je omalovažavao igrače Norwicha

Arsenal je poveo već u šestoj minuti golom Sake, dok je Tierney povisio na 2:0 u finišu prvog dijela.
Sport / Nogomet | 27. 12. 2021. u 12:46 Bljesak.info

Nogometaši Arsenala u nedjelju su u gostima ubjedljivo pobijedili Norwich sa 5:0.

Topnici su nastavili veoma dobru seriju i pokazali još jednom da je Mikel Arteta konačno uspio da iz ekipe izvuče ono što je htio otkako je došao na trenersku klupu londonskog kluba.

Arsenal je poveo već u šestoj minuti golom Sake, dok je Tierney povisio na 2:0 u finišu prvog dijela. U drugom poluvremenu Saka je povisio na 3:0 u 67. minuti, a golove su do kraja postigli još Lacazette i Smith Rowe.

U centru pažnje nakon utakmice našao se Granit Xhaka koji je dobio žestoke kritike zbog jednog poteza iz finiša utakmice.

Xhaka je jednu dugu loptu odlučio primiti leđima što je itekako zasmetalo igračima i navijačima Norwicha.

Oni smatraju da je ovim potezom Xhaka omalovažavao svoje protivnike i da nije bilo potrebe kod rezultata 5:0 da se ponaša na takav način.