VAR se užario

Drama na Goodisonu: Everton svladao Arsenal nakon dva poništena gola

VAR je Brazilcu Richarlisonu dva puta poništavao pogotke na domaćem terenu protiv Topnika, ali je Everton ipak stigao do sva tri boda
Sport / Nogomet | 06. 12. 2021. u 23:04 Bljesak.info

Everton je na svom Goodison parku pobijedio Arsenal u utakmici 15. kola Premier lige.

Prvo je u 44. minuti gol poništen Richarlisonu nakon što je VAR signalizirao da je bio u zaleđu. U 47. minuti, parktično u zadnjim trenucima sudačke nadoknade, za vodstvo Arsenala 1:0 precizan je bio Odegaard.

U 58. minuti ponovno je poništen gol Richarlisonu i to ponovno zbog zaleđa.

Onda je konačno u 80. minuti je Demarai Gray primio dobro dodavanje na rubu šesnaesterca i opalio po golu no pogodio je gredu. Richarlison je došao do odbijene lopte u petercu i zabio glavom za 1:1.

Za 2:1 i pobjedu Evertona prekrasan gol zabio je Gray u 92. minuti.

Ljetos je Demarai Gray za svega dva milijuna eura stigao iz Bayer Leverkusena i već je ubilježio šesti direktni doprinos za pogodak u Premier ligi ove sezone.

U idućem kolu Arsenal dočekuje Southampton, a Everton će u goste Crystal Palaceu.