Magija

VIDEO | UEFA o Gvardiolu: "On je zvijer"

Gol u tom dvoboju zabio je i Joško Gvardiol, koji je po tko zna koji put oduševio, a nakon Engleza oduševila se i UEFA.
Sport / Nogomet | 23. 02. 2023. u 15:19 Bljesak.info

U srijedu su Leipzig i Manchester City odigrali 1:1 u sklopu prve utakmice osmine finala Lige prvaka.

City je poveo u 27. minuti nakon što su domaći igrači petljali na 30-ak metara od svojih vrata. Grealish je ukrao loptu, a i u nastavku akcije domaća obrana je bila traljava u svojim reakcijama. Sve je iskoristio Mahrez za dobro naciljani udarac i pogodak za 1:0, prenosi Gol.hr

Slavlje Engleza pokvario je hrvatski stoper koji je zabio za 1:1 u 70. minuti susreta. Gvardiol je visoko skočio i lijepo zabio glavom.

Njegove majstorije dugo se prate i u UEFA-i koja se odlučila nakloniti sjajnom Vatrenom. UEFA je na svom službenom profilu za Ligu prvaka objavile najbolje Gvardiolove poteze, a mi vam možemo samo poručiti da samo gledate i uživate.