Dodatno slavlje

Sjajna utakmica, a jednako je sjajna bila i proslava po povratku iz Šibenika.
Sport / Nogomet | 29. 10. 2022. u 18:39 Bljesak.info

Nogometaši Varaždina sinoć su na Šubićevcu kreirali još jednu predstavu za prave nogometne sladokusce. Iako je trener Mario Kovačević u pet minuta primio pogodak i ostao s desetoricom na terenu nakon isključenja Tonija Teklića, ekipa iz baroknog grada preokrenula je i do pobjede došla u zadnjim minutama.

Dolček je u 60. zabio za prednost domaćina, da bi Brodić u 71. s bijele točke i Pilj u 94. minuti rezultatom 2:1 hit-momčadi HNL-a osigurali sva tri boda.

Naime, na jednom ih je odmorištu oko ponoći primijetila poznata pjevačica Indira Levak, najpoznatija po hitovima iz razdoblja u Coloniji.

Nogometaši su slavili uz njenu pjesmu 'Svijet voli pobjednike' pa im se Indira pridružila na proslavi u busu. - Evo Indira, samo za tebe – rekao joj je vozač varaždinske ekipe i pojačao njezin hit.