Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Rođeni, Rođeni

Veliki planovi stadiona Rođeni: Nova tribina kao ikona kluba

Nešto lošije vrijeme nije moglo zaustaviti ono što je uprava kluba planirala, a to je izgradnja pomenute tribine kojom će Velež kao klub dobiti jako puno.

Radovi na izgradnji buduće velike tribine stadiona Rođeni intenzivirani su kako bi stadion zadovoljio UEFA standarde potrebne za odigravanje europskih natjecanja, kao i utakmica nacionalne reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Nova tribina će postati ikona stadiona Rođeni, oblikujući se kao dom za sve Veležove navijače.

Ovaj projekt predstavlja jedan od ključnih koraka u razvoju kluba, ostvaren uz veliku podršku prijatelja i partnera.

Nastojanja Veleža stvaraju sve potrebne uvjete za dostojanstveno predstavljanje kluba, grada Mostara te Bosne i Hercegovine u budućnosti.

Velež, nakon 23. odigrana kola WWin Premijer lige, zauzima treće mjesto s 39 bodova. Ima bod više od Sloge i pet više od Sarajeva. Nakon reprezentativne pauze, u petak se upućuju na Grbavicu u goste Željezničaru.

Eventualnih uspjehom na Grbavici, Rođeni bi napravili veliki posao u borbi za izlazak na europsku scenu. Ove sezone su Velež i Željezničar igrali dva puta, u dva navrata je slavio mostarski klub.

POVEZANO