Prvijenac Anđušića

Velež Slobodu ispratio s tri komada u mreži

Velež je na poraz u Banja Luci, i sve što se događalo tijekom i poslije utakmice s Borcem, reagirao na pravi način.
Sport / Nogomet | 16. 10. 2020. u 21:42 S.B. | Bljesak.info

Momčad Feđe Dudića na svom terenu svladala je tuzlansku Slobodu 3:0, za ponovni skok u gornji dio ljestvice. Iako bez dvojice važnih igrača, Brandao de Souze i Samira Zeljkovića, Rođeni su uspjeli doći do važna tri boda, postigavši tri lijepa pogotka.

U 11. minuti napadač Fejsal Mulić postigao je gol iz solo akcije za 1:0. Bio je to četvrti prvenstveni gol za Veležovog dvometraša, a zanimljivo tek prvi iz igre, jer je prva tri postigao iz jedanaesteraca i slobodnih udaraca.

Bljesak.info / Nemanja Anđušić postigao prvijenac

Na 2:0 povisio je Nemanja Anđušić u 58. minuti, udarcem s nekih 18 metara. Novopridošli veznjak Veleža nastupio je i u utakmici kod Borca, ali je već u drugoj utakmici postigao gol za Rođene i pokazao da će biti veliko pojačanje.

Konačnih 3:0 postavio je Samir Radovac, također udarcem iz daljine.

Ova pobjeda bit će dobar podstrek Rođenima pred domaći susret sa Željezničarom idućeg vikenda, no prije toga imat će obavezu u Kupu Bosne i Hercegovine, još jedan derbi, sa Širokim Brijegom u srijedu