Kiša i težak teren

Velež siguran protiv Olimpika, Rođeni povezali dvije pobjede

Momčad Veleža uspjela je skupiti šest bodova u jednom tjednu, nakon Tuzle Cityja Rođeni su na svom terenu svladali Olimpik s 2:0.
Sport / Nogomet | 05. 12. 2020. u 18:35 S.B. | Bljesak.info

Rođeni su svladali Olimpik s 2:0 i tako se revanširali sarajevskoj momčadi za onaj 1:2 poraz iz prvog dijela sezone. I ova utakmica odigrana je po lošem terenu jer je kiša padala skoro cijeli susret, pa je u drugom poluvremenu teren je bio skoro nemoguć za kvalitetnu igru.

Velež je poveo u 39. minuti, nakon ubačaja iz slobodnog udarca s desne strane loptu je u mrežu ugurao Fejsal Mulić. Pomoćni sudac prvo je pokazao da se radi o zaleđu, ali nakon konsultacija s glavnim sucem Franom Jelićem ustanovljeno je da Mulić nije bio u nedozvoljenoj poziciji i gol je priznat.

Bljesak.info / Fejsal Mulić postiže prvi gol

Do 2:0 domaći su došli u 69. minuti, a odbijenu loptu u mrežu je zakucao drugi napadač Veleža Obren Cvijanović.

Bljesak.info / Teren vrlo loš za igru

Velež je tako privremeno izbio na četvrtu poziciju, a do kraja godine može još više poboljšati svoj bodovni učinak, jer u zadnjoj utakmici godine opet će biti domaćin, ovaj put Mladosti.