Rođeni opet svladali Slogu

Velež pokvario feštu u Doboju

U prvoj utakmici u Premijer ligi koja se igrala u Doboju Velež je s 2:0 svladao domaću Slogu.
Sport / Nogomet | 02. 04. 2023. u 16:50 M.V. | Bljesak.info

Nakon što je natjecateljska komisija Nogometnog saveza BiH dala zeleno svjetlo Slogi da svoje utakmice igra u Doboju, prvi put se jedna premijerligaška utakmica igrala na tom stadionu.

Čast da bude prvi gost pripala je mostarskom Veležu koji je pokvario svečarski ugođaj i slavio pobjedu s 2:0. Veležu nisu smetale pune tribine i velika podrška Slogi, pa je treći put zaredom svladao ovog premijerligaša.

Prethodno ga je svladao u Kupu BiH u kojem je ukupno slavio sa 7:0.

U Doboju su poveli u 38. minuti golom Nermina Haskića, kojemu je asistent bio Tino Blaž Lauš. U 66. minuti Lauš je bio strijelac, a ovaj put asistent je bio Haskić.

Ovom pobjedom Velež se približio pozicijama koje vode u Europu, dok je Sloga ostala posljednja.