Ludnica u Mostaru

Velež gubio 1:3 od TOŠK-a pa nevjerojatnim preokretom stigao do pobjede!

Mostarci su do pobjede došli nevjerojatnim preokretom jer su gosti u 38. minuti imali prednost od 1:3 da bi na kraju domaći ipak slavili 5:3!
Sport / Nogomet | 30. 03. 2019. u 18:18 Bljesak.info

Nogometaši Veleža pobijedili su TOŠK iz Tešnja 5:3 u derbi susretu 20. kola Prve lige Federacije BiH igranom na stadionu ''Rođeni'' u Mostaru.

TOŠK je poveo preko Pavlovića u 6. minuti nakon slobodnog udarca da bi već u sljedećem napadu Behram pogodio za izjednačenje. U 31. minuti gosti su ponovno poveli, ovoga puta strijelac je bio Ajdin Mujagić, a šok na stadionu ''Rođeni'' dogodio se u 38. minuti kada je Rastoka pogodio za 1:3.

Pred sam kraj prvog dijela susreta, Fajić je smanjio rezultat na 2:3.

Drugo poluvrijeme nije moglo bolje početi za Mostarce s obzirom da je Ovčina pogodio za novo izjednačenje (3:3).

Velež je do preokreta stigao u 64. minuti nakon velike gužve i zbrke ispred vratiju TOŠK-a. Gostujući vratar Bošnjak se poigravao loptom, Fajić ju je presjekao i pogodio vratnicu da bi odbijenu loptu u vlastitu mrežu poslao Vlado Koprivica.

Točku na ''i'' u 86. minuti postavio je Brandao koji je pogodio za 5:3.

Velež je i dalje ostao vodeći na ljestvici Prve lige FBiH s četiri boda prednosti nad sarajevskim Olimpikom koji je u ovom kolu u gostima s minimalnih 1:0 slavio protiv Zvijezde.