"Jedan grize, drugi udara"

Urnebesno objašnjenje zašto će se Suarez savršeno uklopiti u Atleticu

Podsjetimo, Suarez je tri puta u karijeri za vrijeme utakmice ugrizao suparnika, dok je Costa poznat kao igrač koji vrlo često koristi ekstremitete da bi udario suparničke igrače dok sudac ne gleda.
Sport / Nogomet | 29. 09. 2020. u 15:26 Bljesak.info

Napadač Atletico Madrida Diego Costa oduševljen je dolaskom Luisa Suareza u redove Rojiblancosa. Istovremeno je rekao kako mu nije jasno zašto ga je Barcelona pustila da ode.

"Jako smo sretni što ga imamo. Ne razumijem kako ga je Barcelona mogla pustiti da samo tako ode. Jako će nam pomoći sa svojim golovima, borbenim duhom i gladi za osvajanjem trofeja", rekao je Costa, koji je imao urnebesan komentar kako će njih dvojica funkcionirati u istoj momčadi.

"Sjajno ćemo se slagati. Jedan grize, a drugi udara", kazao je Costa.

Suarez je minulog vikenda na travnjaku zamijenio upravo Costu u 71. minuti, te je u 20 minuta upisao dva gola i asistenciju u 6:1 pobjedi nad Granadom.