Remi u Posušju

Tuzla odnijela bod s Mokrog Doca, Posušje dvaput pogađalo okvir gola

Posušje i Tuzla City otvorili su 25. kolo Wwin lige odigravši 1:1 na Mokrom Docu.
Sport / Nogomet | 06. 04. 2024. u 15:25 M.V. | Bljesak.info

HŠK Posušje nije uspio nastaviti niz odličnih rezultata u domaćem prvenstvu, ali i dalje su Posušaci neporaženi u 2024. godini, barem kada je Wwin liga u pitanju.

Posušje i Tuzla City odigrali su 1:1 u prvoj utakmici 25. kola. Tuzlaci, koji su nedavno smijenili trenera Slavka Petrovića, vodili su nakon prvog dijela. Strijelac u 27. minuti nakon lijepe akcije i asistencije Irfana Hadžića bio je Mirzad Mehanović.

Posušje izjednačava u 63. minuti, a nakon kornera glavom pogađa Dario Pavković. Domaći su mogli i do pobjede, no nisu imali sreće. Jednom je vratnicu pogodio Brazilac Erick, a opet vratnicu nešto kasnije pogađa i Karlo Stapić.

U sljedećem kolu Posušje ide u goste Igmanu, a Tuzla City dočekuje Široki Brijeg.