Sve bliži vodećoj četvorki

VIDEO I Posušje uzelo tri boda u Gabeli

U posljednjoj utakmici 24. kola WWin lige, Posušje je u gostima slavilo protiv GOŠK-a u Gabeli 1:0. Trenutak odluke se dogodio u 53. minuti.
Sport / Nogomet | 31. 03. 2024. u 00:36 Bljesak.info

Ekipa Posušja je iz kola u kolo sve bliže klubovima iz gornjeg doma premijerligaške tablice. Od posljednjih šest utakmica u prvenstvu, sastav Denisa Ćorića je ostvario pet pobjeda, pa sada četvrtoplasirano Sarajevo ima samo četiri boda više. U posljednjoj utakmici 24. kola WWin lige, Posušje je u gostima slavilo protiv GOŠK-a u Gabeli 1:0. Trenutak odluke se dogodio u 53. minuti.

Lučić je ubacio s lijeve strane, Boban bio najviši u skoku i glavom pogodio za 0:1. Mogli su gosti doći i do drugog gola, ali je prečka bila saveznik domaćih desetak minuta kasnije nakon šuta Brkovića. Posušje u narednom kolu dočekuje Tuzla City i ima priliku nastaviti svoj niz, dodatno se približiti najboljim ekipama, dok GOŠK nastavlja borbu za opstanak.

U sljedećem kolu slijedi gostovanje Širokom Brijegu. GOŠK ima 24 boda, jedan više od Željezničara i Tuzla Cityja.