Serie A

Tudor startao pobjedom na klupi Lazija, Milan slavio u gostima

Igor Tudor pobjednički je započeo svoj mandat na klupi Lazija, dramatičnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Juventusa u susretu 30. kola talijanskog prvenstva ostvarenom pogotkom u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.
Sport / Nogomet | 30. 03. 2024. u 22:55 Bljesak.info

Veliko veselje domaćima iz Rima osigurao je Crnogorac Adam Marušić koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade snažnim udarcem glavom postigao svoj prvi gol sezone nakon ubačaja Guendouzija.

Najzanimljiviji trenuci s utakmice OVDJE

Ovom pobjedom Lazio je skočio na sedmo mjesto ljestvice sa 46 bodova, dok je Juventus ostao treći sa 59.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Milan je kao gost svladao Fiorentinu 2-1. Strijelci za Rossonere bili su Ruben Loftus-Cheek (47) i Leao (53), dok je za Viole pogodio Duncan (50).

Ranije u subotu je Torino s minimalnih 1-0 (0-0) kod kuče pobjedio Monzu. Jedini gol postigao je Sanabria (69-11m) iz kaznenog udarca sredinom drugog poluvremena.

Genoa je na svom terenu igrala 1-1 (1-1) protiv Frosinonea. Domaće je u prednost doveo Gudmundsson (31-11m), a poravnao je Reinier (37). GOLOVI

Genoa je u sigurnoj zoni, 12. sa 35 bodova, dok je 18. Frosinone stigao do 25 bodova, koliko ima i 17. Empoli.