Sumrak favorita

Tricolori izgubili u Parizu, Nizozemska šokirala Belgiju

Nogometaši Francuske i Belgije izgubili su početne domaće utakmice u ovosezonskom izdanju Lige nacija, a petak je uistinu obilovao iznenađenjima.
Sport / Nogomet | 04. 06. 2022. u 00:53 Bljesak.info

Svjetski prvaci Francuzi su u Parizu dočekali Dance i poveli preko Benzeme u 51. minuti.

No, Danci su imali svog junaka, napadača Trabzonspora Corneliusa, koji je prvo u 68. minuti izjednačio, a potom dvije minute prije kraja i šokirao Francuze na Stade de Franceu.

Domaću katastrofu su u Bruxelessu doživjeli Belgijci, koji su s čak 1:4 izgubili od Nizozemske.

Nizozemci su susjede šokirali golovima Stevena Bergwijna (40), Memphisa Depaya (51, 65) i Denzela Dumfriesa (61).

Počasni gol za Belgiju postigao je Mitchi Batshuayi u trećoj minuti nadoknade, piše Hina.