Opet bez trenersa

Trener Rudara podnio ostavku nakon šokantnog poraza

Sport / Nogomet | 05. 03. 2022. u 17:52 M.V. | Bljesak.info

Rudar iz Prijedora drugi put u ovoj sezoni ostaje bez trenera. Rudar je danas vodio 1:0 protiv Leotara do 87. minute, a onda u završnici primio dva gola i ostao bez ičega.

Nakon utakmice ostavku je podnio trener Marko Tešić, koji je drugi trener ove ekipe nakon što je jesenas smijenjen Nikica Milenković.

"Podnio sam ostavku! Rekao sam u svlačionici da odlazim ako ne pobijedimo. To je normalan slijed događaja. Jednostavno prvo poluvrijeme smo odigrali kako smo željeli kako smo analizirali igru Leotara. Uspjeli smo dati gol, radili stvari koje smo spremali. Drugo poluvrijeme umjesto da završimo meč a imali smo dvije situacije preko Jakupovića i Zekanovića jednostavno ne znam što se desilo. Pad koncentracije , nedostatak kvalitete. Ovo je četvta utakmica da u finišu primamo gol i tu osjećam odgovornost . Ispražnjen sam preuzimam odgovornost i Rudar, kao i grad Prijedor zaslužuje da ostane u  Premijer ligi", rekao je poslije utakmice Tešić, prenosi SrpskaInfo.

Rudar je ostao deseti, ali ga može preskočiti Posušje koje igra svoju utakmicu u nedjelju.