Premiership

Tottenham se oporavio od zagrebačkog šoka i pobijedio Aston Villu

Spursi su u ovaj susret ušli nakon senzacionalnog ispadanja iz Europske lige od Dinama i samo im je pobjeda igrala za bilo kakve nadu o Ligi prvaka u nastavku sezone.
Sport / Nogomet | 22. 03. 2021. u 06:15 Bljesak.info

Tottenham je u nedjelju večer u zaostaloj utakmici 18. kola engleske Premier lige savladao na gostovanju ekipu Aston Ville sa 2:0.

I došli su do trijumfa, pa Jose Mourinho malo lakše diše nakon svega, ali do kraja će morati biti perfektni ako žele završiti prvenstvo među četiri najbolje ekipe.

Vodstvo Tottenhamu donio je Carlos Vinicius u 29. minuti. Bila je to odlična akcija Kanea i Lucasa, a nesebičnu asistenciju Vinicius pretvara u gol za prednost od 0:1.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao sve do 68. minute utakmice kada Harry Kane povećava prednost. Izborio je najbolji igrač Spursa kazneni udarac, a zatim ga je pretvorio u gol za konačnih 0:2.

Tottenham je trenutno šesti sa 48 bodova i imaju tri boda manje od Chelseaja koji trenutno zauzima četvrto mjesto. Aston Villa je deseta sa 41 bodom.