La Liga

Teška pobjeda Reala, ovacije za Modrića

Real je teškom mukom dobio pretposljednji Rayo, iako je već u 13. minuti Benzema pogodio mrežu gostiju.
Sport / Nogomet | 16. 12. 2018. u 08:50 Bljesak.info

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u 16. kolu Primere na svom Bernabeu Rayo Vallecano s minimalnih 1-0 i probili se na treće mjesto.

Real je teškom mukom dobio pretposljednji Rayo, iako je već u 13. minuti Benzema pogodio mrežu gostiju. Ostatak utakmice prošao je u vrlo lošoj igri Kraljevskog kluba, dok je Rayo bio bezopasan sve do 91. minute kada su gosti uputili dva opasna udarca na gol i skoro izjednačili.

Luka Modrić je igrao do 90. minute za Real, kojeg u srijedu čeka polufinale Svjetskog klupskog prvenstva u UAE protiv japanske Kashime, javlja Hina. Prije početka utakmice kapetan ''Vatrenih'' je navijačima predstavio nedavno osvojenu Zlatnu loptu, na što je zaradio ovacije navijača.

Vode Barcelona i Atletico s po 31 bodom, Real je sada treći s 29 bodova, a Rayo je ostao predzadnji sa samo 10 bodova.