bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Prazne baterije?

Svjetsko prvenstvo je unazadilo Modrića, Real pati

Španjolski list AS osvrnuo se na igre Real Madrida nakon Svjetskog prvenstva u Kataru, a dotakli su se i Luke Modrića. AS piše kako je posebno vidljiv pad forme Reala bio u porazu kod Villarreala (1-2) u 16. kolu Primere.
09.01.2023. u 12:57
text

"Svjetsko prvenstvo je uzelo danak na igrama i rezultatima Reala. Nekoliko igrača se nakon turnira u Kataru vratilo u prilično lošijem stanju.

Rezultati prvih dviju utakmica nakon SP-a prividno su zamaskirali očite nedostatke, ali i na tim utakmicama evidentno je bilo da Realu ne ide. Kod Valladolida je jedva pobijedio (2:0) zahvaljujući kasnim golovima Karima Benzeme.

Slijedilo je tek 1:0 kod niželigaša Cacerena u kupu, ali kod Villarreala više nije bilo skrivanja. Jasno je da je nekolicinu igrača igranje na SP-u unazadilo, zbog čega Real pati te mu je Barcelona uzela prvo mjesto" piše madridski list i ističe Modrića:

"Hrvatove noge su teške i njega se ne može kriviti zbog toga. Prije četiri mjeseca napunio je 37 godina i usprkos tome igre koje je pružao su bile izvanredne, ali SP na kojem je s Hrvatskom odigrao maksimalnih sedam utakmica ostavilo ga je s ožiljcima.

Trener je štedio Modrića, pa je tako kod Valladolida igrao samo dvije minute, dok protiv niželigaša u kupu uopće nije nastupio. Ancelotti ga je čuvao za Villarreal, ali Modrić je tamo uspio izdržati tek 70 minuta. Ancelotti ga je morao zamijeniti daleko energičnijim Camavingom".

00
POVEZANO