Ogorčeni Balajić

Suci opet gurali Borac: "Moji igrači dobivali su kartone zbog krivih pogleda"

Sport / Nogomet | 01. 11. 2021. u 08:38 S.B. | Bljesak.info

Da banjalučki Borac od dolaska Vice Zeljkovića na čelo Saveza ima popriličan vjetar u leđa od strane sudaca postala je činjenica. Jedino se njihove "žrtve" smjenjuju.

Posušje je u nedjelju izgubilo s 0:3 od Borca u Banja Luci, ali sva tri gola su pala u posljednjoj četvrtini utakmice. Trener gostiju Stipe Balajić požalio se poslije utakmice na suđenje Mirze Kazlagića iz Cazina, koji je njegovim igračima dodijelio četiri žuta kartona, a domaćima nijedan.

"Jednostavno sam neke igrače morao da vadim u 60. minuti, ne zbog ozljede. To sam morao učiniti, jer svaki njihov kriv pogled je kažnjen kartonom. Žalosno!",  kazao je šef struke na press konferenciji nakon utakmice u Banja Luci, a prenosi sama službena stranica Posušja.

Podsjetimo da su iz Posušja bili ogorčeni suđenjem i nakon prve utakmice u Posušju, kada su uspjeli dobiti s 1:0.