Rossoneri si pucali u koljeno

Spezia šokirala Milan na San Siru

Nogometaši Spezije napravili su veliko iznenađenje svladavši na San Siru Milan s 2:1 u 22. kolu Serie A.
Sport / Nogomet | 17. 01. 2022. u 22:12 Bljesak.info

Milan je pobjedom protiv autsajdera mogao zasjesti na vrh, a umjesto toga doživio je neočekivan poraz.

Počelo je loše za Milan jer je Theo Hernandez promašio kazneni udarac u 44. minuti, no u sudačkoj nadoknadi Rafael Leao je ipak pogodio za vodstvo domaćina. Krunić je uputio jednu dugačku loptu prema golu Spezije, a Leao se snašao nakon loše intervencije obrane gostiju.

No, u drugom dijelu Spezia je odigrala sjajno, Kolumbijac Aguedelo je izjednačio u 64. minuti, a u 96. minuti Ganac Gyasi iz kontre pogodio za veliku pobjedu.

Rade Krunić odigrao je čitav meč za Rossonere. Ante Rebić je ušao u igru u 84. minuti.

U drugom dvoboju Napoli je svladao u gostima Bolognu s 2:0 i približio se vodećem Interu na samo četiri boda.

Na kraju dana je pravu katastrofu doživjela Genoa. Fiorentina ih je pregazila sa 6:0, uz jedan promašeni penal Vlahovića za Viole. GOLOVI