Englesko prvenstvo

Spektakl u Newcastleu završio s osam golova i podjelom bodova

Do kraja se rezultat nije mijenjao pa je Newcastle deveti sa 33 boda, dok je Luton skočio iz zone ispadanja, na 16. mjesto sa 20 bodova
Sport / Nogomet | 03. 02. 2024. u 19:01 Bljesak.info

Spektakularnu utakmicu u 23. kolu engleskog nogometnog prvenstva u subotu su odigrali Newcastle United i Luton Town, a nakon brojnih preokreta i čak osam golova momčadi su podijelile bodove odigravši 4-4 (2-2).

Newcastle je u prvom poluvremenu vodio sa 1-0 i 2-1 golovima Seana Longstaffa (7, 23), no Osho (21) i Barkley (41) su uspijevali poravnati. U nastavku je Luton s dva gola u razmaku od tri minute stigao do prednosti od 4-2, strijelci su bili Morris (59-11m) i Adebayo (62). Ipak, uslijedio je brzi odgovor domaćih koji su stigli do 4-4 preko Trippiera (67) i Barnesa (73), prenosi Hina.

Do kraja se rezultat nije mijenjao pa je Newcastle deveti sa 33 boda, dok je Luton skočio iz zone ispadanja, na 16. mjesto sa 20 bodova, koliko ima i 17. Nottingham Forest, dok 18. Everton, koji je pao u zonu ispadanja, sa 19 bodova.