Hat-trick Mrkaića

Šokantna utakmica na Pecari: Borac u sudačkoj nadoknadi do preokreta!

Banjalučki Borac s 3:2 je pobijedio Široki Brijeg na Pecari i osvojio tri super važna boda u borbi za Europu.
Sport / Nogomet | 15. 04. 2023. u 20:13 M.V. | Bljesak.info

Bila je to fantastična utakmica u kojoj je Široki Brijeg dvaput vodio a na kraju ostao bez ičega. Domaćin je vodio golovima Daniela Lukića i Marjana Ćavara, dok je Borac samo izjednačio preko Momčila Mrkaića.

Pet minuta prije kraja utakmica je prekinuta na nekoliko minuta zbog strašnog sudara vratara Josipovića i Subića. I onda u sudačkoj nadoknadi Borac dolazi do pobjede.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Mrkaić pogađa ali uz veliku pomoć vratara Josipovića. U šestoj minuti Borac je dobio slobodan udarac i lopta nakon ubačaja pogađa Musu u prsa a Mrkaić je samo ubacuje u mrežu.

Ovom šokantnom pobjedom Borac se odvojio na drugom mjestu, dok Široki i Velež sada dijele treće s 41 bodom.