Draži Federalne lige

Šok na Bilinom polju, devet golova u Tomislavgradu, tri penala u Goraždu

Tuzlanska Sloboda doživjela je drugi poraz u ovoj sezoni u Prvoj ligi Federacije BiH, ali je i dalje uvjerljiva na vrhu.
Sport / Nogomet | 21. 10. 2023. u 20:07 M.V. | Bljesak.info

U duelu bivših premijerligaša Čelik je pred oko 3500 gledatelja na Bilinom polju svladao Slobodu s 1:0, a duboko u sudačkoj nadoknadi gol je postigao Adi Međuseljac. Čelik je zbog krize rezultata promijenio trenera, a novi Dario Damjanović gledao je utakmicu s klupe.

Slobodin kiks nije iskoristilo Goražde koje je odigralo 1:1 s Budućnosti, a šou je napravio sudac Emir Omerhodžić iz Sarajeva. Sudac je isključio gostujućeg igrača Berbića već u 24. minuti, a domaćinima je dosudio ni manje ni više nego tri jedanaesterca!

Dva su promašili, a tek treći iskoristili u 68. minuti preko Harisa Konjalića. No, gosti su unatoč igraču manje došli do boda, a pogodak u 90. minuti postigao je Eldin Trumić.

Šou je bio i u Tomislavgradu gdje su malobrojni gledatelji vidjeli čak devet golova. BFK Simm Bau pobijedio je s 5:4, a po dva gola postigli su Predrag Vladić i Sergej Vitonji.