La Liga

Sociedad se nakon baskijskog derbija vratio na vrh ljestvice

Sociedad se novim bodom vratio na vrh ljestvice, sada vodi sa 25 bodova, dok Real Madrid i Sevilla imaju po 24 boda.
Sport / Nogomet | 01. 11. 2021. u 10:00 Bljesak.info

Nogometaši Real Sociedada vratili su se na prvo mjesto španjolskog nogometnog prvenstva nakon što su u susretu 12. kola Primere, u velikom baskijskom derbiju odigrali 1-1 protiv Athletic Bilbaoa.

Sociedad sada vodi sa 25 bodova, dok Real Madrid i Sevilla imaju po 24 boda, s tim da baskijski klub ima utakmicu više.

Domaćin je poveo u 57. minuti golom Alexandera Isaka iz kaznenog udarca i sve do sudačke nadoknade imao je tri boda u džepu.

No Athletic je u posljednjim trenucima susreta izjednačio golom Ikera Munaina. Athletic je stigao do bod s igračem manje nakon što je u 84. minuti isključen Inigo Martinez.

U ranije odigranom susretu Atletico Madrid je pobijedio Real Betis sa 3-0.