Nadoknadili zaostatak

Sloga prvi polufinalist Kupa, Posušje dvaput pogađalo gredu

U uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH Sloga je svladala Posušje s 2:0 te tako nadoknadila zaostatak od 2:3 iz prve utakmice u Posušju.
Sport / Nogomet | 12. 03. 2024. u 17:17 M.V. | Bljesak.info

Nakon što je Posušje slavilo u prvoj utakmici s 3:2 Sloga iz Doboja je u uzvratu koji se odigrao u Modriči uzvratila pobjedom od dva gola razlike (2:0). Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu.

U 17. minuti fantastičan pogodak postigao je Boris Varga, a u 35. minuti na 2:0 povisio je Ajdin Redžić.

Suočeni sa zaostatkom gosti iz Posušja krenuli su po pogodak koji bi im donio barem jedanaesterce. Bili su blizu dva puta, a oba puta su pogodili gredu. Jednom je okvir gola uzdrmao Nikola Mandić, a drugi put Frane Maglica.

Sloga je tako prvi polufinalist, a ostale ćemo dobiti u srijedu i četvrtak kada se igraju ostale utakmice.