Zrinjski bez pobjede u nadoknadi

Kaos u Modriči - "Revija" crvenih kartona na susretu Sloge i Zrinjskog

Bandić je na ovoj utakmici imao puno posla, osim čak pet crvenih kartona podijelio je još devet žutih…
Sport / Nogomet | 02. 03. 2024. u 17:58 M.V. | Bljesak.info

Zrinjski je ostao bez pobjede u Modriči odigravši 1:1 sa dobojskom Slogom, koja na tom stadionu igra privremeno domaće utakmice, ali oko ove utakmice ostat će dosta "repova".

Naime, desetak minuta prije kraja utakmice, kod rezultata 0:0, sudac Antoni Bandić dosudio je jedanaesterac za Zrinjski nakon što je u šesnaestercu domaćih oboren Mulahusejnović.

Njegova odluka izazvala je buru prosvjeda Sloge i nastao je kaos na terenu i pored njega. Crveni karton dobili su službeni predstavnik domaćih i glavni trener Zrinjskog Željko Petrović, a isključeni su i igrači Nikolić kod Sloge i Ćuže kod Zrinjskog.

Tek nakon nekoliko minuta utakmica se mogla nastaviti,  a Nemanja Bilbija pogodio je za vodstvo Zrinjskog 1:0.

Sudac je produžio utakmicu za šest minuta, a duboko u sudačkoj nadoknadi Srđan Grabež je pospremio jednu odbijenu loptu u mrežu Zrinjskog za konačnih 1:1.

Bandić je na ovoj utakmici imao puno posla, osim čak pet crvenih kartona podijelio je još devet žutih kartona, pet za domaće i četiri za goste, većinu pred kraj utakmice.