Zadnje kolo jeseni

Široki se opet izjednačio sa Zrinjskim, sjajnom Posušju bod i na Grbavici

U dvije posljednje utakmice subotnjeg programa Široki Brijeg svladao je Tuzla City, a Željezničar i Posušje odigrali su bez pobjednika.
Sport / Nogomet | 19. 11. 2022. u 18:53 M.V. | Bljesak.info

Široki Brijeg je s minimalnih 1:0 svladao Tuzla City na Pecari i tako se bodovno opet izjednačio sa Zrinjskim, iako uz dvije utakmice manje.

Gol odluke pao je u 60. minuti, a pobjedu momčadi Ivice Barbarića donio je Ilija Bagarić.

U Sarajevu je Željezničar vodio protiv Posušja golom Armina Hodžića, no u 50. minuti izjednačio je Toni Jović. Na kraju su gosti ostali i s igračem manje, jer je u samoj završnici Malić dobio drugi žuti karton, pa odlično Posušje zasluženo nosi kući bod.

Ovo je bila četvrta uzastopna utakmica u kojoj su Posušani ostali neporaženi i trenutno su daleko od zone ispadanja.