Euforija na Pecari

Široki Brijeg prvi do šest bodova u Premijer ligi

Nakon dva kola u Premijer ligi jedina momčad koja ima svih šest bodova je Široki Brijeg.
Sport / Nogomet | 24. 07. 2022. u 20:40 M.V. | Bljesak.info

Istina, bilo je puno odgoda i malo tko je odigrao dvije utakmice, ali dvije pobjede Širokobriježana sigurno će podignuti očekivanja kod njihovih navijača.

Nakon pobjede kod Igmana Široki je slavio i na svom terenu, svladavši Slobodu s 2:0. Momčad s Pecare riješila je pitanje pobjednika već u prvom poluvremenu, u kojem je postigla oba pogotka.

Vinko Rozić je u 22. minuti pogodio za 1:0, a u zadnjoj minuti poluvremena Bože Vukoja je majstorski pogodio iz slobodnog udarca.

I dok je Širokom ovo bila prva pobjeda, Slobodi je bila prva utakmica, jer u prvom kolu nisu igrali sa Zrinjskim. U idućem kolu Široki će gostovati Željezničaru, a Sloboda dočekuje Velež.