Prvi put zaigrali u crnim dresovima

Široki Brijeg pobjedom nad Tuzlom City otvorio novu sezonu

Debitant u Premijer ligi BiH iz Siminog Hana pokazao se kao čvrsta momčad, no poraz na Pecari nisu mogli izbjeći.
Sport / Nogomet | 22. 07. 2018. u 22:22 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Tuzlu City 1:0 u prvom kolu Premijer lige BiH.

Trenutak odluke dogodio se u 39. minuti kada je gostujući igrač Kojić igrao rukom u kaznenom prostoru, a sudac Šehović pokazao je na ''bijelu točku''. Siguran izvođač bio je Dražen Bagarić.

U drugom poluvremenu domaći su prijetili u nekoliko navrata, no do drugog pogotka nisu uspjeli doći. Tuzla je također imala dvije izgledne prilike, no oba puta sjajno je reagirao vratar Luka Bilobrk.

U drugom kolu Široki Brijeg gostuje Krupi, a susret je na rasporedu 28. srpnja u 17:30 sati.

Izdvojimo i to da je Široki Brijeg prvi put u svojoj povijesti zaigrao u crnim dresovima, a riječ je o trećoj granituri za ovu sezonu.