Europska liga

Sevilla u prvoj utakmici minimalno slavila protiv West Hama

Trenutak odluke dogodio se nakon točno sat vremena igre, a nakon asistencije Acune jedini je gol na susretu, za 1-0 Seville, zabio Munir El Haddadi.
Sport / Nogomet | 10. 03. 2022. u 21:58 Bljesak.info

Nogometaši Seville svladali su na svom Sanchez Pizjuan stadionu West Ham s minimalnih 1-0, u prvom susretu osmine finala Europske lige.

U prvom poluvremenu dvije ponajbolje šanse imao je, za goste, hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić, koji je igrao do 67. minute.

U 12. minuti Vlašić je s nekoliko metara sam ispred vratara glavom pucao loše, dok je u 30. mnogo bolje reagirao. Dobro je pucao s 20 metara, ali je domaći vratar Bono uspio zaustaviti taj udarac.

Trenutak odluke dogodio se nakon točno sat vremena igre, a nakon asistencije Acune jedini je gol na susretu, za 1-0 Seville, postigao Munir El Haddadi.

Uzvratna se utakmica igra u Londonu 17. ožujka.