La Liga

Sevilla slavila uoči utakmice s Dinamom

Sevilla je s 2:0 na domaćem terenu bila bolja od Elchea u prvom dvoboju 24. kola španjolske Primere i tako se približila na tri boda zaostatka za Realom na vrhu tablice, s tim da Kraljevski klub ima utakmicu manje.
Sport / Nogomet | 11. 02. 2022. u 23:34 Bljesak.info

Andalužani su pobjedom nad Elcheom od 2:0 prekinuli negativni niz od jednog poraza i tri remija uoči sraza s Dinamom u nokaut fazi Europa lige koji je na rasporedu na istom ovom mjestu u četvrtak.

Obrambeni bedem Elchea lomili su do 70. minute kada je zimsko pojačanje Anthony Martial dobio duel na sredini terena, a sjajni Papu Gomez je s loptom došao do suparničkog šesnaesterca i pogodio za 1:0.

Inače, Argentinac je Dinamu jednom već zapaprio - u dresu Atalante.

Samo pet minuta kasnije Martial opet sudjeluje kod pogotka. Ovoga puta Francuz je nakon kontre centaršutem pronašao Rafu Mira koji glavom postavlja konačnih 2:0.

Ivan Rakitić igrao je do 90. minute kada ga je zamijenio Oliver Torres.