La Liga

Sevilla golom u sudačkoj nadoknadi do prvog mjesta

Erik Lamela je u trećoj minuti sudačke nadoknade drugoga dijela donio pobjedu Sevilli. Mir je nakon kontre izbio sam pred Soriju te pogodio stativu, a na odbijenu loptu naletio je Lamela i pogodio za konačanih 1:0.
Sport / Nogomet | 24. 08. 2021. u 00:15 Bljesak.info

Sevilla je u drugom kolu La Lige golom Erika Lamele u sudačkoj nadoknadi slavila protiv Getafea s 1:0.

Tako je Sevilla došla do druge pobjede u ovoj sezoni.

Getafe je tijekom susreta imao 12 udaraca prema golu, ali nijedan nije završio u okvir. S druge strane Sevilla je uputila devet udaraca od čega su tri u okvir, a jedan u mreži.

Praktički izglednijih prilika u 90 minuta i dvije minute sudačke nadoknade nije bilo. Možda se jedino može izdvojiti gol Youssefa En Nesyria koji je poništen zbog zaleđa.

Da u statistici ne bi upisali tek pet žutih kartona i devet kornera na obje strane, pobrinuo se Erik Lamela u trećoj minuti sudačke nadoknade u drugom dijelu i donio pobjedu Sevilli. Mir je nakon kontre izbio sam pred Soriju te pogodio stativu, a na odbijenu loptu naletio je Lamela i pogodio za konačanih 1:0.

Spomenimo i da je za za Sevillu u drugom poluvremenu ušao Ivan Rakitić umjesto Papu Gomeza. Bio je to njegov jubilarni 200. nastup za Andalužane.

Ovom pobjedom Sevilla je zauzela prvo mjesto La Lige sa šest bodova, četiri postignuta pogotka i bez primljenih.

La Liga – Rezultati 2. kolo

Petak:

Betis – Cadiz 1:1 (Juanmi 22' / Negredo 11')

Subota:

Alaves – Mallorca 0:1 (Nino 80')

Granada – Valencia 1:1 (Suarez 16' / Soler 88')

Espanyol – Villarreal 0:0

Ath. Bilbao – Barcelona 1:1 (Martinez 50' / Depay 75')

Nedjelja:

Real Sociedad – Rayo Vallecano 1:0 (Oyarzabal 68')

Atl. Madrid – Elche 1:0 (Correa 39')

Levante – Real Madrid 3:3 (Roger 46', Campana 57', Rober Pier 79' / Bale 5', Vincius Junior 73', 85')