U borbi za opstanak teniski rezultat

Šestica Granade

Nakon ove utakmice sada Granada i Mallorca imaju isti broj bodova, po 34. Dva više od 18. Cadiza uz utakmicu viška.
Sport / Nogomet | 07. 05. 2022. u 18:58 Bljesak.info

Prva dva subotnja susreta odigrana su i u 35. kolu La Lige, a posebno vatreno bilo je na Mallorci. Čak osam pogodaka, od čega šest u drugom poluvremenu palo je na dvoboju Mallorce i Granade, a slavili su gosti sa "teniskih" 6:2. Nakon prvog dijela nitko nije ni mogao slutiti u kojem bi pravcu utakmica mogla otići, jer je na semaforu stajalo 1:1.

U tom prvom dijelu gosti su vodili golom Suareza, domaći su izjednačili golom Seville. Onda je krenuo kaos u drugom dijelu. Do 55.minute gosti preko Escudera i Puerte dolaze do velike prednosti 1:3. Mallorca uzvraća jednim dijelom preko Railla. Međutim, tek je nakon tog gola Mallorca potonula. Pa je Mollina zabio dva puta, jednom Uzuni za velikih 2:6.

Nakon ove utakmice sada Granada i Mallorca imaju isti broj bodova, po 34. Dva više od 18. Cadiza uz utakmicu viška. Ako je u ovom susretu publika vidjela osam golova, u onom koji je odigran nešto kasnije, između Athletic Bilbao i Valencije nije niti jedan. Završilo je 0:0.