Serie A

Šest golova u remiju Rome i Atalante

Bh. napadač Edin Džeko odigrao je svih 90 minuta u dresu "Vučice".
Sport / Nogomet | 28. 08. 2018. u 08:40 Bljesak.info

U posljednjem susretu drugog kola talijanske Serie A Roma i Atalanta su podijelili bodove, odigravši 3:3.

Bila je to sjajna utakmica u kojoj je prvo poluvrijeme pripalo gostima, a drugo domaćim nogometašima.

Roma je povela na samom početku utakmice, u drugoj minuti, nakon što je mrežu gostujućeg vratara petom pogodio Javier Pastore.

Uslijedio je žestok odgovor Atalante koja je od 19. do 38. minute zabila tri gola, a strijelci su bili Timothy Castagne i dva puta Emiliano Rigoni.

Rimljani su u nastavku zaigrali puno bolje te su golovima Alessandra Florenzija u 60. i Konstantinosa Manolasa u 82. minuti izjednačili na 3:3. Do kraja Roma je imala još nekoliko izglednih prilika, no utakmica je završila podjelom bodova.

Roma i Atalanta nakon dva uvodna kola imaju po 4 boda, dok su s maksimalnih 6 na vrhu ljestvice Juventus, Napoli i SPAL.