Trener Širokog Brijega

Sedloski: Svaka čast Juriću i Mariću

Mladi nogometaši Širokog Brijega Stipe Jurić i Mateo Marić dobili su posebno pohvale od trenera Goce Sedloskog.
Sport / Nogomet | 08. 10. 2018. u 11:52 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega u subotu su s 2:0 na Pecari slavili protiv Krupe u 13. kolu Premijer lige BiH, a trener ''Plavo-bijelih'' Goce Sedloski nahvalio je dvojicu mladih igrača poteklih iz Omladinske škole NK Široki Brijeg.

''Kako sam i obećao pružit ću priliku svim igračima. Nisam imao priliku do sada zbog napornog ritma srijeda - subota - srijeda. Jurić i Marić su dobili priliku. Svaka im čast. Kreirali su akcije za pogotke. Idemo se sad malo odmoriti, a onda krenuti s pripremama za nastavak natjecanja'', istaknuo je trener Sedloski u izjavi za Sportske novosti.

Širokobriježanu su otpor neugodne Krupe slomili u drugom poluvremenu.

''Čestitam dečkima na igri koju su prikazali. Utakmica je bila jako dobra. Znali smo da će biti teško jer je Krupa dobra momčad. Imali su dvije prilike koje nisu iskoristili, mi smo u prvome poluvremenu imali prilike, ali nije bilo realizacije. Na poluvremenu sam rekao dečkima idemo napasti još jače, još brže, poslušali su me i stigli smo do pobjede'', zaključio je Sedloski.