Premijer liga BIH

Sarajevo slavilo nad Tuzla Cityjem

Sarajevo je došlo do pete pobjede u sezoni kojom je preuzelo lidersku poziciju na ljestvici, s bodom prednosti nad Željezničarom koji susret devetog kola igra u nedjelju.
Sport / Nogomet | 15. 09. 2018. u 21:38 Fena

Nogometaši Sarajeva pobijedili su večeras na Koševu ekipu Tuzla Cityja sa 2:0, u susretu devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Domaći su dominirali tijekom cijelog meča, ali je susret je odlučen u drugom poluvremenu kada su postignuta oba gola.

Sarajevo je povelo u 63. minuti golom Hebibovića, a konačan rezultat postavio je Handžić u 78. minuti.

Sarajevo je moglo ostvariti i uvjerljiviju pobjedu, ali je na golu Tuzle dobru partiju pružio Nevres Felzić, koji je u 37. minuti obranio jedanaesterac Velkoskom.