Na utakmici Argentina - Paragvaj

Sanabria pljunuo iza leđa Messija

"Sanabria? Rekli su mi u svlačionici da me je netko pljunuo. Istina je da uopće ne znam tko je taj dečko. Ne želim pričati o tome jer će on onda svugdje pričati o tome i postati poznat", rekao je Messi.
Sport / Nogomet | 13. 10. 2023. u 09:40 Bljesak.info

Reprezentacija Argentine je na Monumentalu, u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, svladala Paragvaj s minimalnih 1:0. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u trećoj minuti susreta kada je Nicolas Otamendi nakon asistencije De Paula zatresao mrežu gostiju.

Leo Messi nije započeo utakmicu već je ušao u nastavku i u jednom se trenutku upleo u verbalni sukob s napadačem gostujuće ekipe Sanabrijom. Argentinski čarobnjak imao je potpuno opravdani razlog s obzirom na to da ga je Paragvajac pljunuo i to u trenutku kada mu je Messi okrenuo leđa, rekli bismo, dosta hrabro.

Messi na prvu nije znao što se dogodilo, ali je za sramotan potez Paragvajca saznao nakon utakmice od suigrača što je odlučio kratko komentirati i potom posramiti Sanabriju tako da će ga zapamtiti dok je živ.

Istina je da Messi zapravo dobro poznaje Sanabriju koji je prošao mlade uzraste u Barceloni, a i ranije su se sučeljavali na terenu.

Messi s je s druge strane odigrao još jednu dobru utakmicu i u jednom trenutku bio blizu pogotku nakon što je iz kornera pogodio stativu.