Penal

Ronaldo postigao prvi gol za Al Nasr

Bio je to njegov 820. gol u karijeri. Imao je Ronaldo i ranije prilika za gol, ali nije bio dovoljno precizan u nekoliko navrata.
Sport / Nogomet | 03. 02. 2023. u 18:59 Bljesak.info

U 15. kolu nogometnog prvenstva Saudijske Arabije domaći Al-Fateh i gostujući Al Nassr, za koji nastupa Cristiano Ronaldo, odigrali su 2:2 (1:1).

Portugalska zvijezda postigla je prvi zgoditak u dresu Al Nassra u prvenstvu, a bio je precizan iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi čime je njegova momčad došla do boda na gostovanju. Bio je to njegov 820. gol u karijeri. Imao je Ronaldo i ranije prilika za gol, ali nije bio dovoljno precizan u nekoliko navrata, prenosi HRT.

Tello je doveo domaćine u vodstvo u 12. minuti, a izjednačio je Talisca u 42. Bendebka je zabio za 2:1 AL-Fateha, pokušavali su gosti doći do izjednačenja, a uspjeli su tek u trećoj minuti sudačke nadoknade preko Ronalda.

Na ljestvici vodi Al Nassr s 34 boda, koliko ima i drugi Al Shabab koji ima utakmicu više. Al-Fateh je šesti s 22 boda.