Serie A

Roma zaustavila Lazio, Napoli nadigrao Milan

U rimskom derbiju Roma je u subotu protiv Lazia te je skočila na treće mjesto prvenstvene ljestvice. Napoli je došao do nova tri boda koja im garantiraju ostanak na čelu ljestvice Serie A.
Sport / Nogomet | 18. 11. 2017. u 22:38 Bljesak.info

U rimskom derbiju Roma je u subotu protiv Lazija slavila sa 2:1 i skočila na treće mjesto prvenstvene ljestvice. Ima 30 bodova kao i četvrti Inter koji svoju utakmicu igra sutra.

Roma je povela u 49. minuti golom Diega Perottija iz penala, a na 2:0 povisio je Radja Nainggolan u 53. minuti, kada je preciznim udarcem sa 18 metara zatresao mrežu.

Utješni pogodak za Lazio zabio je Ciro Immobile u 72. minuti iz penala. Vodećem strijelcu talijnaskog prvenstva to je 15. pogodak ove sezone.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 12. kola Serie A, Napoli je na San Paolu nadigrao Milan i slavio 2:1 pobjedu.

Vodeći pogodak postigao je Lorenzo Insigne koji je vrhunski pogodio na asistenciju novopečenog talijanskog reprezentativca Jorginha, dok je za 2:0 zabio Poljak Piotr Zielinski.

Počasni pogodak za Milan postigao je Romagnoli duboko u sudačkoj nadoknadi.