Nestali u 10 minuta

Lazio 'uništio' Milan na Olimpicu

Sport / Nogomet | 10. 09. 2017. u 16:20 Z.S.

U derbiju trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je u Rimu porazio Milan 4-1 uz tri pogotka Cira Immobilea.

Utakmica je kasnija sat vremena zbog nevremena koje je zahvatilo taj dio Italije. Zbog jake kiše je pomaknut i početak utakmice Benevento - Torino sa 15 na 18 sati, a još uvijek je upitno odigravanje večerašnjeg dvoboja Bologna - Napoli.

Lazio je odigrao fantastično. 'Nebesko-plavi' su nakon 49 minuta vodili 4-0, a do kraja utakmice gosti su uspjeli zabiti tek utješni pogodak.

Junak utakmice bio je Ciro Immobile koji je zabio prva tri gola (38-11m, 43, 48), a potom asistirao Luisu Albertu za četvrti pogodak (49). Zanimljivo, Lazio je uništio Milan u svega 10 minuta, postigavši četiri gola od 38. do 48. minute. Poraz Milana ublažio je Riccardo Montolivo u 56. minuti.