Igrač Fiorentine

Riberyju tri utakmice kazne zbog guranja suca

Disciplinsko povjerenstvo Serie A je u obrazloženju kazne objavila kako je Riberyjevo ponašanje "ozbiljno pokazivanje nedostatka poštovanja prema sucima".
Sport / Nogomet | 29. 10. 2019. u 07:10 Bljesak.info

Bivši francuski nogometni reprezentativac Franck Ribery (36), koji od ove sezone nastupa za talijanskog prvoligaša Fiorentinu, kažnjen je s tri utakmice zabrane nastupa zbog odgurivanja linijskog suca nakon 1-2 nedjeljnog poraza od Lazija.

Na snimci se vidi kako Ribery, koji je izašao iz igre u 74. minuti, po završetku dvoboja raspravlja sa sucima protestirajući zbog priznanja drugog gola gostiju iz 89. minute kojim su stigli do pobjede te dva puta odguruje linijskog suca, javlja Hina.