Povratak bundesligaša

Remijem Leipziga i Bayerna nastavljeno njemačko prvenstvo

U prvoj utakmici nastavka njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je ugostio vodeći Bayern, a dvoboj je završio podjelom bodova 1-1.
Sport / Nogomet | 20. 01. 2023. u 22:43 Bljesak.info

Bolju igru u prvom poluvremenu Bayern je okrunio pogotkom Choupo-Motinga u 37. minuti.

U vodstvo su mogli doći i ranije, jer je u Gnabry pogodio vratnicu, nakon pogreške Gvardiola.

Goretzka je potom zatresao mrežu domaće ekipe u 30. minuti, no oglasio se VAR i poslije nešto dužeg vijećanja presudio da je zaleđe pa pogodak nije priznat.

Domaćin je izjednačio početkom drugog poluvremena, kad je Halstenberg svladao Sommera u 52. minuti.

Bayern je ostao na prvom mjestu sa 35 bodova, pet više od drugoplasiranog Freiburga koji ima utakmicu manje. RB Leipzig je treći sa 29 bodova iz 16 nastupa.