Kvalifikacije za EURO 2024

Remi Ukrajine i Engleske

U dosadašnjem dijelu kvalifikacija, Engleska je u dosadašnjem kvalifikacija ostvarila četiri trijumfa i ovo je prvi remi, dok je Ukrajina ima sedam bodova uz omjer 2-1-1.
Sport / Nogomet | 09. 09. 2023. u 20:18 Bljesak.info

U derbi susretu kvalifikacijske skupine C za odlazak na Europsko prvenstvo, Ukrajina i Engleska su remizirale 1:1. Nakon sporog početka susreta Ukrajina je povela u 26. minuti, a strijelac je bio Oleksandr Zinchenko, igrač Arsenala. Ipak, do poluvremena Engleska je došla do izjednačenja.

Sjajnu, dugu asistenciju je poslao Harry Kane, a strijelac za 1:1 je bio Kyle Walker. Kratko se čekala provjera VAR-a, ali je gol priznat. U nastavku susreta Englezi su bili bolji i bliže novom pogotku. Saka je pogodio okvir gola, još je bilo nekoliko propuštenih prilika od strane gostiju te je sve završilo podjelom bodova. U dosadašnjem dijelu kvalifikacija, Engleska je u dosadašnjem kvalifikacija ostvarila četiri trijumfa i ovo je prvi remi, dok je Ukrajina ima sedam bodova uz omjer 2-1-1.