Premier League

Remi Nottingham Foresta i Chelseaja

Nottingham Forest i Chelsea odigrali su u nedjelju na City Groundu neriješeno 1-1 u utakmici 18. kola Premier lige.
Sport / Nogomet | 01. 01. 2023. u 21:38 Bljesak.info

Londonski tim poveo je u 16. minuti preko Rahima Sterlinga, koji je zabio iz blizine nakon što je gredu pogodio igrač domaćih Willy Boli.

Izjednačenje domaćima donio je Serge Aurier u 63. minuti nakon što se dobro snašao u gužvi nakon kornera.

Forest je bio daleko bolja momčad, a domaćini su imali barem šest stopostotnih prilika za gol.

Nakon četvrtog ovosezonskog remija Chelsea zauzima osmo mjesto na tablici Premier lige s 25 bodova, dok je Nottingham Forest u zoni ispadanja na 18. mjestu s 14 bodova.

Ranije su Nogometaši Aston Ville pobijedili na gostovanju u Londonu Tottenham s 2-0.

Aston Villa je povela u 50. minuti golom Argentinca Emiliana Buendije, a pogotku je prethodila pogreška vratara Tottenhama Huga Llorisa nakon udarca Douglasa Luiza. Pobjedu je osigurao Brazilac Luiz golom u 73. minuti, nakon dobrog dodavanja Johna McGinna, piše Hina.