Tri remija u tri utakmice

Remi Krupe i Širokog Brijega, blijeda utakmica u Tuzli

Sve tri današnje utakmice drugog kola Premijer lige BiH završile su neodlučenim rezultatima.
Sport / Nogomet | 28. 07. 2018. u 19:30 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega odigrali su neodlučeno (2:2) protiv Krupe u susretu drugog kola Premijer lige BiH igranom na stadionu u Krupi na Vrbasu.

U 23. minuti Širokobriježani su preko mladog Stipe Jurića došli u vodstvo. No, domaćin se ekspresno vratio i preokrenuo rezultat. U 30. minuti Lazar Marjanović je pogodio za 1:1 dok je u 39. minuti Elvir Koljić bio precizan iz jedanaesterca za 2:1.

U nastavku susreta ''Plavo-bijeli'' su krenuli dosta ofenzivno, a prilike su se nizale jedna za drugom. Dominacija se isplatila u 77. minuti kada za 2:2 pogađa još jedan izdanak Omladinske škole Širokog Brijega Mateo Marić.

U 90. minuti Krupa je postigla pogodak, no poništen im je zbog zaleđa.

U preostala dva susreta Tuzla City je na Tušnju odigrala blijedih 0:0 s bijeljinskim Radnikom u susretu bez ijedne ozbiljne prilike. Zvijezda 09 neriješila je u Ugljeviku sa Slobodom (1:1).