Golijada

Redsi u sjajnom derbiju srušili Manchester United

Liverpool je na Old Traffordu u jednom od najvećih engleskih derbija s 4:2 pobijedio Manchester United. Bila je to zaostala utakmica 34. kola Premier lige
Sport / Nogomet | 14. 05. 2021. u 00:02 Bljesak.info

Liverpool je u iznimno zanimljivom derbiju na Old Traffordu s 4:2 pobijedio Manchester United u zaostaloj utakmici 34. kola Premier lige.

Dobro je počelo za United jer su poveli već u 10. minuti autogolom Phillipsa nakon udarca Fernandesa.

Liverpool je okrenuo već do poluvremena golovima Jote u 34. i Firmina u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Firmino je ponovno pogodio i na početku nastavka za 3:1.

Za dramu u završnici pobrinuo se Rashford golom u 68. minuti. Tražili su Crveni ragovi do kraja izjednačenje, da bi u sudačkoj nadoknadi primili i četvrti gol koji im je iz kontre zabio Salah.

United je drugi sa 70 bodova, dok je Liverpool pobjedom stigao do svog 60. boda, te su peti na tablici. Treći Leicester im bježi šest bodova, četvrti Chelsea 64, no Redsi imaju utakmicu manje od obje momčadi.

U ranijem terminu Aston Villa i Everton odigrali su 0:0. Villa je 11. s 49, a Everton osmi s 56 bodova.