La Liga

Real u drugome dijelu utakmice slomio Cadiz

Nogometaši madridskog Reala upisali su pobjedu u 29. kolu španjolske La Lige, u gostima su s 2-0 bili bolji od Cadiza.
Sport / Nogomet | 16. 04. 2023. u 00:05 Bljesak.info

Real je suparnika slomio u drugom poluvremenu kada je stvorio brojne velike prilike te je mogao i znatno uvjerljivije slaviti.

Prvi pogodak dao je Nacho koji je lijepo naciljao s 20 metara i pogodio za 1-0, dok je samo četiri minute kasnije Marco Asensio iskosa pogodio za 2-0.

Trener Ancelotti očito je odmarao neka igrače pa je tako Modrić u igru ušao tek u 80. minuti, dok Vinicius i Kroos uopćže nisu igrali.

Uz utakmicu više drugoplasirani Real ima točno deset bodova manje od vodeće Barcelone. Cadiz je ostao na 15. mjestu te mu slijedi nastavak borbe kako bi i dalje ostao u La Ligi.

U nedjelju se igraju sljedeće utakmice ovog 29. kola: Girona - Elche, Getafe - Barcelona, Atletico Madrid - Almeria i Valencia - Sevilla, dok će posljednju utakmicu kola u ponedjeljak odigrati Celta - Mallorca.